image image image

Przekaż 1%

Przekaż 1%

Zarząd CHKŻ CHOJNICE składa niniejszym serdeczne podziękowanie za dokonanie wpłaty 1% z podatku. To między innymi dzięki Państwa wsparciu mogliśmy z powodzeniem kolejny rok prowadzić szkolenie żeglarskie dzieci i młodzieży.

Numer KRS: 0000 22 80 38

OBOZY

Obozy / Kursy

1) Obóz szkoleniowy na stopień żeglarza jachtowego
2) Obóz żeglarski grupy rejsowej
3) Obóz żeglarski dla dzieci na łodziach OPTIMIST

Więcej

Feature Demo Image

Hotel

Klub posiada 96 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. W pokojach są umywalki, kompleks łazienkowo-prysznicowy i WC znajdują sie na każdym piętrze.

Więcej

Feature Demo Image

Czarter

Na wyposażeniu Klubu znajdują się:
9 łodzi klasy ORION,
1 łódź klasy OMEGA,
1 łódź klasy ARA,
1 łódź klasy PUCK

Więcej

KALENDARZ
Aktualny wykaz imprez i regat.

 


INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW
Terminy treningów, ogłoszenia i wiadomości dla rodziców.

CZŁONKOSTWO W CHKŻ
Informacje dla nowych klubowiczów.

 


SPONSORING
Zainwestuj w sport przynoszący sukcesy.

Chojnicki Klub Żeglarski organizuje nabór do szkółki żeglarstwa regatowego.

Wymagania stawiane przyszłym zawodnikom to: wiek 7 - 9 lat, dobra sprawność fizyczna. W zamian klub oferuje wykwalifikowana kadrę trenerską, dostęp do sprzętu wysokiej klasy ( grupy A i B ). Z naszej szkółki wyszli zwycięscy regat ogólnopolskich oraz reprezentanci Polski. Żeglarstwo to wspaniała przygoda z woda. Uczy samodzielności, wytrwałości i współpracy w grupie.

Więcej informacji udziela sekretariat klubu.
Tel. 052 3988120

Relacja Oskara Adamiaka z regat w Poznaniu

Regaty w Poznaniu odbyły się w bardzo słabym i zmiennym wietrze. W pierwszym wyścigu udało mi się wygrać z bezpieczną przewagą, następny wyścig nie do końca poszedł po mojej myśli zacząłem wyścig jako jeden z ostatnich, więc udało mi się jedynie po długim pościgu za stawką skończyć na drugim miejscu bez możliwości zaatakowania lidera.
Ostatni wyścig prowadziłem z wielką przewagą, jednak po śledziu 30 metrów przed boją numer 1 "zgasł mi wiatr" i nie mogłem wypłynąć z dziury bez wiatru, ostatecznie na boję numer 1 wjechałem jako szósty, po bardzo dobrym pełnym w moim wykonaniu udało mi się dogonić czołówkę i ostatni wyścig skończyłem na trzeciej pozycji.

Podczas regat z powodu słabych warunków wietrznych odbyły się tylko trzy wyścigi po których w klasyfikacji generalnej skończyłem na drugiej pozycji, a w juniorach udało mi się zwyciężyć.

 

Polecamy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości 

Przekaż 1%

Przekaż 1%

Numer KRS: 0000 22 80 38

Sprawozdania finansowe:

Więcej

BIP