Zarząd CHKŻ CHOJNICE składa niniejszym serdeczne podziękowanie za dokonanie wpłaty 1% z podatku. To między innymi dzięki Państwa wsparciu mogliśmy z powodzeniem kolejny rok prowadzić szkolenie żeglarskie dzieci i młodzieży.

3) Obóz żeglarski dla dzieci na łodziach OPTIMIST

Więcej

Feature Demo Image

Hotel

Klub posiada 96 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. W pokojach są umywalki, kompleks łazienkowo-prysznicowy i WC znajdują sie na każdym piętrze.

INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW
Terminy treningów, ogłoszenia i wiadomości dla rodziców.

CZŁONKOSTWO W CHKŻ
Informacje dla nowych klubowiczów.

SPONSORING
Zainwestuj w sport przynoszący sukcesy.

Chojnicki Klub Żeglarski organizuje nabór do szkółki żeglarstwa regatowego.

Wymagania stawiane przyszłym zawodnikom to: wiek 7 - 9 lat, dobra sprawność fizyczna. W zamian klub oferuje wykwalifikowana kadrę trenerską, dostęp do sprzętu wysokiej klasy ( grupy A i B ). Z naszej szkółki wyszli zwycięscy regat ogólnopolskich oraz reprezentanci Polski. Żeglarstwo to wspaniała przygoda z woda. Uczy samodzielności, wytrwałości i współpracy w grupie.

Więcej informacji udziela sekretariat klubu.
Tel. 052 3988120

Nord Cup 2018 zakończony

W niedzielę 8 lipca zakończyły się regaty NORD CUP. Regaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem żeglarzy rywalizujących w różnych klasach. W tegorocznej edycji, która odbyła się z Gdańsku Górkach Zachodnich w dniach 29.06-08.07.2018 r. startowali także zawodnicy naszego Klubu.

W klasie Laser Radial, zaliczanych także do Pucharu Polski, najlepiej spisała się Oliwia Laskowska, która wygrała rywalizację w kategorii Kobiet (w klasyfikacji ogólnej była 6.). W tej samej klasie także bardzo dobrze zaprezentował się Wojciech Kikmunter, który w klasyfikacji U16 zajął 2 miejsce, U18 13 miejsce, w klasyfikacji ogólnej był 19. Mateusz Grzempa zakończył regaty na 32 miejscu (22 m. w klasyfikacji U18). Rywalizację wygrał Tytus Butowski z KS AZS AWFiS Gdańsk.

W klasie Laser 4,7 bardzo dobrze spisał się Jan Krawczyk, który zakończył regaty na 2 miejscu w klasyfikacji U15 Chłopców, 6 miejsce w klasyfikacji Chłopców i ogólnej. Maciej Panaś w tych samych kategoriach zajął odpowiednio 3 i 7 miejsce. Kacper Żywiczka zajął ostatecznie 10 miejsce w klasyfikacji Chłopców i 14 miejsce ogółem. Zwyciężył Maksymilian Cymerman z UKS Barnim Goleniów.

Zdjęcie użytkownika Chojnicki Klub Żeglarski.

Nasz jedyny zawodnik w klasie Finn Oskar Adamiak zajął dobre 6 miejsce w stawce 13 zawodników. Zwyciężył Piotr Kula z GKŻ Gdańsk.

Także w regatach rywalizowali najmłodsi zawodnicy w klasie Optimist Gr. B. Nasz klub reprezentowali:
Alicja Dampc - 15 miejsce (7 miejsce w kat. Dziewcząt)
Adam Ciemiński - 45 miejsce (22 miejsce w kat. Chłopców)
Tymon Wiatrowski - 47 miejsce (24 miejsce w kat. Chłopców)
Igor Pawłowski - 50 miejsce (2 miejsce w kat. Chłopców do 9 lat, 27 miejsce w kat. Chłopców)
Wiktor Pawłowski - 51 miejsce (28 miejsce w kat. Chłopców)
Maurycy Odejewski - 61 miejsce (4 miejsce w tak Chłopców do 9 lat, 35 miejsce w kat. Chłopców)
Jan Kubiak - 68 miejsce (41 miejsce w kat. Chłopców)
Borys Matysiak - 75 miejsce (45 miejsce w kat. Chłopców)
Franciszek Kosecki - 90 miejsce (55 miejsce w kat. Chłopców)
Tadeusz Wiatrowski - 108 miejsce (12 miejsce w kat. Chłopców do 9 lat, 68 miejsce w kat. Chłopców)