image image image

Przekaż 1%

Przekaż 1%

Zarząd CHKŻ CHOJNICE składa niniejszym serdeczne podziękowanie za dokonanie wpłaty 1% z podatku. To między innymi dzięki Państwa wsparciu mogliśmy z powodzeniem kolejny rok prowadzić szkolenie żeglarskie dzieci i młodzieży.

Numer KRS: 0000 22 80 38

OBOZY

Obozy / Kursy

1) Obóz szkoleniowy na stopień żeglarza jachtowego
2) Obóz żeglarski grupy rejsowej
3) Obóz żeglarski dla dzieci na łodziach OPTIMIST

Więcej

Feature Demo Image

Hotel

Klub posiada 96 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. W pokojach są umywalki, kompleks łazienkowo-prysznicowy i WC znajdują sie na każdym piętrze.

Więcej

Feature Demo Image

Czarter

Na wyposażeniu Klubu znajdują się:
9 łodzi klasy ORION,
1 łódź klasy OMEGA,
1 łódź klasy ARA,
1 łódź klasy PUCK

Więcej

KALENDARZ
Aktualny wykaz imprez i regat.

 


INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW
Terminy treningów, ogłoszenia i wiadomości dla rodziców.

CZŁONKOSTWO W CHKŻ
Informacje dla nowych klubowiczów.

 


SPONSORING
Zainwestuj w sport przynoszący sukcesy.

Chojnicki Klub Żeglarski organizuje nabór do szkółki żeglarstwa regatowego.

Wymagania stawiane przyszłym zawodnikom to: wiek 7 - 9 lat, dobra sprawność fizyczna. W zamian klub oferuje wykwalifikowana kadrę trenerską, dostęp do sprzętu wysokiej klasy ( grupy A i B ). Z naszej szkółki wyszli zwycięscy regat ogólnopolskich oraz reprezentanci Polski. Żeglarstwo to wspaniała przygoda z woda. Uczy samodzielności, wytrwałości i współpracy w grupie.

Więcej informacji udziela sekretariat klubu.
Tel. 052 3988120

Magda Mistrzynią Europy !!

Zawodniczka Chojnickiego Klubu Żeglarskiego Magdalena Kwaśna ma kolejny powód do zadowolenia. Po bardzo dobrym starcie na Mistrzostwach Świata w klasie Laser Radial i wywalczeniu dla Polski kwalifikacji olimpijskiej na Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020 tym razem wywalczyła złoty medal Mistrzostw Europy w klasie Laser Radial U21.

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, dziecko i na zewnątrz


Mistrzostwa odbywały się w Bastad w Szwecji w dniach 17-24.08.2018 r. Na starcie stanęła cała europejska czołówka zawodniczek co skutkować mogło tylko jednym - niezwykle zaciętą rywalizacją. Każda zawodniczka po cichu liczyła na złoto, jednak droga do medalu nie była łatwa. Nasza zawodniczka już od pierwszego dnia mistrzostw pokazała nie tylko swoje umiejętności i doświadczenie lecz także spokój i opanowanie. To wszystko pozwoliło jej na bardzo dobre starty w poszczególnych wyścigach, w których zawsze dopływała do mety w ścisłej czołówce. Już po pierwszym dniu pokazała, że będzie walczyć o najwyższe laury. Kolejne dni to pasmo bardzo dobrych wyników, o czym świadczy końcowy sukces, jakim jest zdobycie złotego medalu i tytułu Mistrzyni Europy w klasie Laser Radial U21.

Obraz może zawierać: 1 osoba, ocean, na zewnątrz i woda


Magda nie pozwoliła sobie na stratę chociażby punktu do najgroźniejszych rywalek - Dunki Anny Munch oraz Włoszki Caroliny Albano i zajmując miejsca (1-1-2-2-1-3- 4 -2- 5 -1) zdecydowanie udowodniła, że jest najlepsza w Europie.

Wielkie gratulacje dla Magdy !!

Foto: materiały organizatora EurIlCA

 

Polecamy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

Przekaż 1%

Przekaż 1%

Numer KRS: 0000 22 80 38

Sprawozdania finansowe:

Więcej

BIP