image image image

Najblizsze regaty

 

Puchar Jesieni

Zawiadomienie o regatach

OBOZY

Obozy / Kursy

1) Obóz szkoleniowy na stopień żeglarza jachtowego
2) Obóz żeglarski grupy rejsowej
3) Obóz żeglarski dla dzieci na łodziach OPTIMIST

Więcej

Feature Demo Image

Hotel

Klub posiada 96 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. W pokojach są umywalki, kompleks łazienkowo-prysznicowy i WC znajdują sie na każdym piętrze.

Więcej

Feature Demo Image

Czarter

Na wyposażeniu Klubu znajdują się:
9 łodzi klasy ORION,
1 łódź klasy OMEGA,
1 łódź klasy ARA,
1 łódź klasy PUCK

Więcej

KALENDARZ
Aktualny wykaz imprez i regat.

 


INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW
Terminy treningów, ogłoszenia i wiadomości dla rodziców.

CZŁONKOSTWO W CHKŻ
Informacje dla nowych klubowiczów.

 


SPONSORING
Zainwestuj w sport przynoszący sukcesy.

Chojnicki Klub Żeglarski organizuje nabór do szkółki żeglarstwa regatowego.

Wymagania stawiane przyszłym zawodnikom to: wiek 7 - 9 lat, dobra sprawność fizyczna. W zamian klub oferuje wykwalifikowana kadrę trenerską, dostęp do sprzętu wysokiej klasy ( grupy A i B ). Z naszej szkółki wyszli zwycięscy regat ogólnopolskich oraz reprezentanci Polski. Żeglarstwo to wspaniała przygoda z woda. Uczy samodzielności, wytrwałości i współpracy w grupie.

Więcej informacji udziela sekretariat klubu.
Tel. 052 3988120

Optimiściarze ponownie z medalami

W zakończonych właśnie Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist zawodnicy Chojnickiego Klubu Żeglarskiego mają ponownie powód do zadowolenia, a to za sprawą wywalczonych dwóch srebrnych medali. Medale cieszą tym bardziej, że wywalczone w międzynarodowej stawce zawodników. Na starcie stanęli zawodnicy m.in ze Szwecji, z Niemiec, Włoch, Tajlandii, Irlandii, Norwegi, Czech, Finlandii, Litwy.


Obraz może zawierać: 9 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją


Rywalizacja była bardzo zacięta, o czym świadczą niewielkie różnice punktowe w czołówce. Nasz zawodnik Rafał Pogorzelski wywalczył srebrny medal, przegrywając tylko ze Szwedem Jonatanem Roijerem. W prawie wszystkich wyścigach dopływał na metę w ścisłej czołówce, w tym 2 wyścigi wygrywając. Powody do zadowolenia ma także nasza zawodniczka Agnieszka Pawłowska, która także zdobyła srebro w kat. Kobiet. Lepsza była tylko Niemka Louisa Muller.


Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty i na zewnątrz


Bardzo dobry start zaliczył także Jacek Kalinowski, który w stawce 268 zawodników zajął 10 miejsce. Także pozostali nasi zawodnicy zajęli dobre miejsca:
Jeremi Szczukowski - 40 miejsce
Korneliusz Dębiak - 66 miejsce
Antoni Lipiński - 104 miejsce
Marcel Montrymowicz - 118 miejsce
Maksymilian Kabat - 184 miejsce
Rafał Balicki - 202 miejsce
January Szczukowski - 217 miejsce
Zofia Prądzyńska - 232 miejsce i 82 miejsce w kat. Kobiet

Foto: http://dziwnow4sailing.org

 

Polecamy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 115 gości 

Przekaż 1%

Przekaż 1%

Numer KRS: 0000 22 80 38

Sprawozdania finansowe:

Więcej

BIP