Komisja konkursowa informuje, że nowym kierownikiem ChKŻ Chojnice został Michał Sobieraj.
Przewodniczący Komisji Dariusz Jasnowski – Komandor Klubu
Komisja konkursowa informuje, że nowym kierownikiem ChKŻ Chojnice został Michał Sobieraj.
Przewodniczący Komisji Dariusz Jasnowski – Komandor Klubu
Chojnicki Klub Żeglarski informuje, że od 2023 roku zmianie uległy opłaty Klubowe.
Decyzją Walnego Zebrania składki członkowskie od stycznia 2023 wynoszą:
– 480 zł – składka pełna
– 240 zł – składka ulgowa (dla emerytów)
Wysokość składek dla zawodników ustalona zostanie w lutym 2023 r.
Zmianie uległ także cennik opłat za postój łodzie w porcie oraz za hangarowanie i składowanie łodzi – https://www.chkz.pl/port-jachtowy/#1533396882102-15df988c-ee5b
Opłaty za składowanie przyczep na terenie Klubu:
1) wózki do 3,5 metra:
– członkowie ChKŻ – 20 zł/m-c
– niezrzeszeni – 80 zł/m-c
2) wózki pow. 3,5 metra:
– członkowie ChKŻ – 40 zł/m-c
– niezrzeszeni – 160 zł/m-c
Należność należy uiścić w dniu pozostawienia przyczepy na terenie Klubu.
Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą na obozy żeglarskie na 2023 rok.
Szczegóły w zakładce „OFERTA„
Kosmalski Patryk
1 m. w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w kl. 49er
1 m. w Mistrzostwach Polski w kl. 420
2 m. w Mistrzostwach Polski w kl. Omega Sport
2 m. w Mistrzostwach Polski w kl. 49er FX
Rogowska Hanna
1 m. w Mistrzostwach Polski Juniorów młodszych w kl. ILCA 4
1 m. w Mistrzostwach Polski Juniorów młodszych w sprincie ILCA 4
2 m. w Mistrzostwach Polski Juniorów młodszych w kl. ILCA 6
3 m. w Mistrzostwach Polski Juniorów w kl. ILCA 6
3 m. w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w kl. ILCA 6
Laskowska Oliwia
3 m. w Mistrzostwach Europy w kl. 470 Mix Młodz.
1 m. w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich w kl. 470 Sen.
1 m. w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich w kl. 470 Młodz.
Pawłowska Agnieszka
2 m. w Mistrzostwach Świata w kl. 470 Mix Młodz.
2 m. w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich w kl. 470 Mix Młodz.
2 m. w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich w kl. 470 Mix Sen.
Panaś Maciej
1 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. ILCA 7 Jun
3 m. w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich w kl. ILCA 7 Jun
Kalinowski Jacek
1 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. ILCA 6 M Jun Mł.
2 m. w Mistrzostwach Polski kl. nieolimpijskich w kl. ILCA 6 Jun. Mł.
Szczukowski Jeremi
1 m. Mistrzostw Polski w sprincie w kl. 420
3 m. w Mistrzostwach Polski klas nieolimpijskich w kl. 420 Jr
Kwaśna Magdalena
3 m. w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich w kl. ILCA 6 Sen
Nosol Filip
3 m. w Mistrzostwach Polski klas nieolimpijskich w kl. 420 U17 Jr. Mł.
3 m. w Mistrzostwach Polski w sprincie w kl. 420 U17
Szulc Laura
2 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. ILCA 6 Jun
Sobczak Klara
3 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. ILCA 6 K U19
Krawczyk Jan
3 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. ILCA 6
Sobczak August
3 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. 29er Jun
Królik Krzysztof
3 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. 29er Jun
Pawłowski Igor
2 m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kl. L’Equipe M
Odejewski Maurycy
2 m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kl. L’Equipe M
Śledzińska Kaja
1 m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kl. Optimist DZ
Żmudziński Bartosz
2 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. Optimist Chłopców
Dampc Alicja
3 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. Optimist Dziewcząt
Rybicka Zuzanna
1 m. w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w kl. DN Kobiet
2 m. w Mistrzostwach Europy w kl. DN Kobiet