• Sekretariat czynny: pon - pt, 7:00 - 15:00

Aktualności

Nowe stawki opłat – składki członkowskie, opłaty portowe, hangarowanie

Chojnicki Klub Żeglarski informuje, że od 2023 roku zmianie uległy opłaty Klubowe.

 

Decyzją Walnego Zebrania składki członkowskie od stycznia 2023 wynoszą:
– 480 zł – składka pełna
– 240 zł – składka ulgowa (dla emerytów)

Wysokość składek dla zawodników ustalona zostanie w lutym 2023 r.

 

Zmianie uległ także cennik opłat za postój łodzie w porcie oraz za hangarowanie i składowanie łodzihttps://www.chkz.pl/port-jachtowy/#1533396882102-15df988c-ee5b

 

Opłaty za składowanie przyczep na terenie Klubu:
1) wózki do 3,5 metra:
– członkowie ChKŻ – 20 zł/m-c
– niezrzeszeni – 80 zł/m-c
2) wózki pow. 3,5 metra:
– członkowie ChKŻ – 40 zł/m-c
– niezrzeszeni – 160 zł/m-c
Należność należy uiścić w dniu pozostawienia przyczepy na terenie Klubu.

Medaliści ChKŻ Chojnice w 2022 roku

Kosmalski Patryk

1 m. w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w kl. 49er
1 m. w Mistrzostwach Polski w kl. 420
2 m. w Mistrzostwach Polski w kl. Omega Sport
2 m. w Mistrzostwach Polski w kl. 49er FX

 

Rogowska Hanna

1 m. w Mistrzostwach Polski Juniorów młodszych w kl. ILCA 4

1 m. w Mistrzostwach Polski Juniorów młodszych w sprincie ILCA 4

2 m. w Mistrzostwach Polski Juniorów młodszych w kl. ILCA 6

3 m. w Mistrzostwach Polski Juniorów w kl. ILCA 6

3 m. w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w kl. ILCA 6

 

Laskowska Oliwia

3 m. w Mistrzostwach Europy w kl. 470 Mix Młodz.

1 m. w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich w kl. 470 Sen.

1 m. w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich w kl. 470 Młodz.

 

Pawłowska Agnieszka

2 m. w Mistrzostwach Świata w kl. 470 Mix Młodz.

2 m. w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich w kl. 470 Mix Młodz.

2 m. w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich w kl. 470 Mix Sen.

 

Panaś Maciej

1 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. ILCA 7 Jun

3 m. w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich w kl. ILCA 7 Jun

 

Kalinowski Jacek

1 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. ILCA 6 M Jun Mł.

2 m. w Mistrzostwach Polski kl. nieolimpijskich w kl. ILCA 6 Jun. Mł.

 

Szczukowski Jeremi

1 m. Mistrzostw Polski w sprincie w kl. 420

3 m. w Mistrzostwach Polski klas nieolimpijskich w kl. 420 Jr

 

Kwaśna Magdalena

3 m. w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich w kl. ILCA 6 Sen

 

Nosol Filip

3 m. w Mistrzostwach Polski klas nieolimpijskich w kl. 420 U17 Jr. Mł.

3 m. w Mistrzostwach Polski w sprincie w kl. 420 U17

 

Szulc Laura

2 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. ILCA 6 Jun

 

Sobczak Klara

3 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. ILCA 6 K U19

 

Krawczyk Jan

3 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. ILCA 6

 

Sobczak August

3 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. 29er Jun

 

Królik Krzysztof

3 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. 29er Jun

 

Pawłowski Igor

2 m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kl. L’Equipe M

 

Odejewski Maurycy

2 m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kl. L’Equipe M

 

Śledzińska Kaja

1 m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kl. Optimist DZ

 

Żmudziński Bartosz

2 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. Optimist Chłopców

 

Dampc Alicja

3 m. w Mistrzostwach Polski w Sprincie w kl. Optimist Dziewcząt

 

Rybicka Zuzanna

1 m. w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w kl. DN Kobiet

2 m. w Mistrzostwach Europy w kl. DN Kobiet