• Sekretariat czynny: pon - pt, 7:00 - 15:00

Największe sukcesy

Największe sukcesy

Medaliści 2017 r.

Irmina Mrózek Gliszczynska

  • ZŁOTY medal Mistrzostw Świata w klasie 470
  • ZŁOTY medal Mistrzostw Polski klas olimpijskich w klasie 470
  • ZŁOTY medal Pucharu Świata (Japonia) w klasie 470

Magdalena Kwaśna

  • ZŁOTY medal Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w klasie Laser Radial
  • BRĄZOWY medal Mistrzostw Świata U21 w klasie Laser Radial

Mateusz Grzempa

  • SREBRNY medal Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w klasie Laser 4.7 Chłopców
  • ZŁOTY medal Pucharu Europy w klasie Laser 4.7

Agnieszka Pawłowska

  • ZŁOTY medal Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w klasie Optimist Dziewcząt

Patryk Kosmalski, Jeremi Szczukowski, Agnieszka Pawłowska, Jan Krawczyk, Marcel Montrymowicz 

  • SREBRNY medal Drużynowych Mistrzostw Polski w klasie Optimist

Medaliści 2016 r.

Kwaśna Magdalena

  • ZŁOTY medal Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w klasie Laser Radial K, Gdańsk, 16-18.09.2016 r.
  • BRĄZOWY medal Mistrzostw Polski w klasach olimpijskich w kl. Laser Radial, Gdańsk, 22-25.09.2016 r.
  • SREBRNY medal Mistrzostw Polski w klasach olimpijskich w kl. Laser Radial w kat. Młodzieżowej, Gdańsk, 22-25.09.2016 r.
  • SREBRNY medal Laser Europa Cup w kl. Laser Radial w kat. Juniorów, Warnemuende (Niemcy), 02-05.07.2016 r.

Mrózek Gliszczynska Irmina

  • ZŁOTY medal Mistrzostw Polski w klasach olimpijskich w kl. 470, Gdańsk, 22-25.09.2016 r.
  • ZŁOTY medal Mistrzostw Polski w klasach olimpijskich w kl. 470 w kat. Kobiet, Gdańsk, 22-25.09.2016 r.

Rybicka Zuzanna

  • BRĄZOWY medal DN Junior World Championschip w tak. Kobiet, 15-18.02.2016 r.

Kosmalski Patryk

  • BRĄZOWY medal XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w kl. Optimist Chłopców, Puck, 18-21.08.2016 r.
  • ZŁOTY medal Drużynowych Mistrzostw Polski w klasie Optimist, Kiekrz, 07-09.10.2016 r.

Kosmalski Patryk, Szulc Laura, Grzempa Mateusz, Żywiczka Kacper

  • ZŁOTY medal Drużynowych Mistrzostw Polski w klasie Optimist, Kiekrz, 07-09.10.2016 r.

Medaliści 2015 r.

Kwaśna Magdalena

  • SREBRNY medal Mistrzostw Europy Juniorów w kl. Laser Radial, Viana do Castello (Portugalia),18-25.07.2015r.
  • BRĄZOWY medal Mistrzostw Świata Juniorów w klasie Laser Radial, Kingston (Kanada), 14-20.08.2015 r.
  • ZŁOTY medal Mistrzostw Polski Juniorów w kl. LAR K i M, Gdańsk, 11-13.09.2015 r.
  • BRĄZOWY medal Mistrzostw Polski kl. olimpijskich w klasie Laser Radial, Gdańsk, 17-20.09.2015 r.
  • SREBRNY medal w/w regat w klasyfikacji Młodzieżowej
  • BRĄZOWY medal Mistrzostw Świata ISAW w klasie Laser Radial, Langkawi (Malezja), 27.12.2015 r.-03.01.2015r.

Mrózek Gliszczynska Irmina

  • Kwalifikacja olimpijska na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro w 2016 roku
  • ZŁOTY medal Mistrzostw Polski kl. olimpijskich w kl. 470, Gdańsk, 17-20.09.2015 r.
  • ZŁOTY medal w/w regat w klasyfikacji Kobiet
  • ZŁOTY medal Mistrzostw Polski w Sprincie w klasie 470, Gdańsk, 24-26.07.2015 r.

Kosmalski Damian

  • BRĄZOWY medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, w kl. Laser 4,7 M, Puck, 19-23.08.2015 r.

Szulc Laura

  • ZŁOTY medal Mistrzostw Polski PSKO do 11 lat w klasie Optimist Dziewcząt, Złocieniec, 21-23.08.2015 r.
  • SREBRNY medal Drużynowych Mistrzostw Polski PSKO w kl. Optimist, Charzykowy, 03-04.10.2015 r.

Romanowska Hanna

  • SREBRNY medal Mistrzostw Polski w Sprincie w klasie Laser Radial, Gdańsk, 24-26.07.2015 r.

Kosmalski Patryk, Grzempa Mateusz, Żywiczka Kacper, Kowalski Piotr

  • SREBRNY medal Drużynowych Mistrzostw Polski PSKO w kl. Optimist, Charzykowy, 03-04.10.2015 r.

Medaliści 2014 r.

Kwasna Magdalena – Laser Radial

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w kl. LAR, LAS
  • Eurosaf Youth Sailing European Championship Gdynia 23 sierpnia
  • Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich Gdansk 25 – 28.09.2014 r.
  • Laser radial Youth World championship Dziwnów 26.07. – 03.08.2014 r.

Romanowska Hanna – Laser 4.7 k U18

  • XX Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy w sportach letnich „Dolny Śląsk 2014” – żeglarstwo Puck 06 – 10.08.2014r.

Kosmalski Damian – Laser 4.7 Ch U18

  • XX Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy w sportach letnich „Dolny Śląsk 2014” – żeglarstwo Puck 06 – 10.08.2014r.

Romanowska Hanna

  • Mistrzostwa PSRKL Laser 4.7 Gdynia 14 – 17.08.2014 r.

Szulc Laura – Optimist

  • Mistrzostwa PSKO do lat 11 Złocieniec 22 – 24.08.2014 r.

Kosmalski Patryk, Grzempa Mateusz, Żywiczka Kacper

  • Drużynowe Mistrzostwa PSKO Poznań 3 – 5.10.2014 r.

Medaliści 2013 r.

Rybicka Zuzanna – DN Junior

  • BRĄZOWY medal Mistrzostw Świata i Europy DN Junior, Giżycko, 15-17.02.2013 r.
  • ZŁOTY medal Mistrzostw Polski DN Kobiet, 01-02.03.2013 r.

Kwaśna Magdalena – Laser 4.7

  • SREBRNY medal Mistrzostw Świata w kl. Laser, kat. kobiet, Balaton (Węgry), 06-13.07.2013 r.
  • ZŁOTY medal XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, klasyfikacja dziewcząt do 15 lat, Dobrzyń nad Wisłą, 08-12.08.2013 r.
  • SREBRNY medal Mistrzostw Polski Juniorów w kl. Laser Radial, Dziwnów, 16-18.08.2013 r.

Urbański Marcin – Optimist

  • SREBRNY medal XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Dobrzyń nad Wisłą, 08-12.08.2013 r.
  • SREBRNY medal Meczowych Mistrzostw Polski PSKO, Kraków, 27-29.09.2013 r.

Kosmalski Patryk – Optimist

  • SREBRNY medal Mistrzostw Polski PSKO do lat 11-stu, Złocieniec, 16-18.08.2013 r.
  • BRĄZOWY medal Meczowych Mistrzostw Polski PSKO, Kraków, 27-29.09.2013 r.

Florek Filip i Janowczyk Dominik – 470

  • SREBRNY medal Otwartych Mistrzostw Polski AZS, Gdańsk 13-15.09.2013 r.
  • ZŁOTY medal Mistrzostw Polski PZŻ w klasyfikacji Młodzieżowej, Gdańsk, 19-22.09.2013 r.
  • BRĄZOWY medal Meczowych Mistrzostw Polski klas olimpijskich w klasyfikacji Młodzieżowej, Puck, 18-20.10.2013 r.

Szczęsna Ewa – 470

  • ZŁOTY medal Otwartych Mistrzostw Polski AZS w klasyfikacji Kobiet, Gdańsk 13-15.09.2013 r.
  • ZŁOTY medal Mistrzostw Polski PZŻ w klasyfikacji Młodzieżowej Kobiet, Gdańsk, 19-22.09.2013 r.
  • SREBRNY medal Mistrzostw Polski PZŻ w klasyfikacji ogólnej, Gdańsk, 19-22.09.2013 r.

Baranowski Artur – 470

  • ZŁOTY medal Otwartych Mistrzostw Polski AZS w klasyfikacji open, Gdańsk 13-15.09.2013 r.
  • BRĄZOWY medal Mistrzostw Polski PZŻ w klasyfikacji open, Gdańsk, 19-22.09.2013 r.

Urbański Marcin, Kosmalski Damian, Kosmalski Patryk, Bartkowski Mikołaj, Wałczyk Bartosz – Optimist

  • BRĄZOWY medal Drużynowych Mistrzostw PSKO, Poznań Kiekrz, 04-06.10.2013 r.

Medaliści 2012 r.

Kwaśna Magdalena – Laser 4.7

  • ZŁOTY medal XVIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Puck, 28.07-01.08.2012 r. (klasyfikacja Dziewcząt do 15 lat)

Lipke Wojciech – Laser 4.7

  • BRĄZOWY medal XVIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Puck, 28.07-01.08.2012 r. (klasyfikacja Chłopców do 15 lat)

Szczęsna Ewa – 470

  • ZŁOTY medal Meczowych Mistrzostw Polski klas olimpijskich, Puck, 05-07.10.2012 r. oraz ZŁOTY medal w klasyfikacji Młodzieżowej)
  • 4 m. na Junior European Championship 470 and 420, Fraglia Vela Riva, Riva del Garda (Włochy), 09-17.08.2012 r.

Mrozek Gliszczyńska Irmina – 470

  • 4 m. na Junior European Championship 470 and 420, Fraglia Vela Riva, Riva del Garda (Włochy), 09-17.08.2012 r.

Florek Filip – 470

  • BRĄZOWY medal Meczowych Mistrzostw Polski klas olimpijskich, klasyfikacja Młodzieżowa Mężczyzn, Puck, 05-07.10.2012 r.

Janowczyk Dominik – 470

  • BRĄZOWY medal Meczowych Mistrzostw Polski klas olimpijskich, klasyfikacja Młodzieżowa Mężczyzn, Puck, 05-07.10.2012 r.

Urbański Marcin – Optimist

  • SREBRNY medal XVIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Frydman, 11-16.08.2012 r.
  • ZŁOTY medal Drużynowych Mistrzostw Polski NSKO, Charzykowy, 29-30.09.2012 r.

Pilarczyk Michał – Optimist

  • ZŁOTY medal Drużynowych Mistrzostw Polski NSKO, Charzykowy, 29-30.09.2012 r.

Kosmalski Damian – Optimist

  • ZŁOTY medal Drużynowych Mistrzostw Polski NSKO, Charzykowy, 29-30.09.2012 r.

Wałczyk Bartosz – Optimist

  • ZŁOTY medal Drużynowych Mistrzostw Polski NSKO, Charzykowy, 29-30.09.2012 r.

Ciechacki Mateusz – Optimist

  • ZŁOTY medal Drużynowych Mistrzostw Polski NSKO, Charzykowy, 29-30.09.2012 r.

Medaliści 2011 r.

Rybicka Zuzanna – Ice Optimist

  • ZŁOTY medal Mistrzostw Polski w kl. Ice-Optimist, Giżycko, 06-07.02.2011 r.
  • SREBRNY medal Mistrzostw Świata i Mistrzostwa Europy w kl. Ice-Optimist, Orzysz, 18-20.02.2011 r. oraz SREBRNY medal w klasyfikacji kobiet

Staszewski Michał – DN

  • BRĄZOWY medal Mistrzostw Polski Juniorów, Rydzewo, 11-13.02.2011 r.

Urbański Marcin – Optimist

  • ZŁOTY medal XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Żeglarstwie, Nieporęt, 12-16.08.2011 r.

Florek Filip – 420 / 470

  • ZŁOTY medal Meczowych Mistrzostw Polski, Człuchów, 23-25.08.2011 r.
  • BRĄZOWY medal Mistrzostw Polski klas nieolimpijskich, Gdynia, 02-04.09.2011 r.
  • (oraz ZŁOTY medal w klasyfikacji Mężczyzn Juniorów)
  • BRĄZOWY medal w klasyfikacji Młodzieżowej Mistrzostw Polski klas olimpijskich, Gdańsk-Górki Zachodnie, 22-25.09.2011 r.

Szpuła Robert – 420 / 470

  • ZŁOTY medal Meczowych Mistrzostw Polski, Człuchów, 23-25.08.2011 r.
  • BRĄZOWY medal Mistrzostw Polski klas nieolimpijskich, Gdynia, 02-04.09.2011 r. oraz ZŁOTY medal w klasyfikacji Mężczyzn Juniorów
  • BRĄZOWY medal w klasyfikacji Młodzieżowej Mistrzostw Polski klas olimpijskich, Gdańsk-Górki Zachodnie, 22-25.09.2011 r.

Wyrowiński Łukasz – 420

  • BRĄZOWY medal Meczowych Mistrzostw Polski, Człuchów, 23-25.08.2011 r.

Janowczyk Dominik – 420

  • BRĄZOWY medal Meczowych Mistrzostw Polski, Człuchów, 23-25.08.2011 r.

Szczęsna Ewa – 470

  • BRĄZOWY medal Mistrzostw Polski klas olimpijskich, Gdańsk-Górki Zachodnie, 22-25.09.2011 r. oraz SREBRNY medal w klasyfikacji Kobiet oraz ZŁOTY medal w klasyfikacji Kobiet Młodz.
  • SREBRNY medal Meczowych Mistrzostw Polski, Puck, 30.09-02.10.2011 r. oraz ZŁOTY medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski

Mrozek Gliszczyńska Irmina – 470

  • BRĄZOWY medal Mistrzostwa Polski klas olimpijskich, Gdańsk-Górki Zachodnie, 22-25.09.2011 r. oraz SREBRNY medal w klasyfikacji Kobiet oraz ZŁOTY medal w klasyfikacji Kobiet Młodz.
  • SREBRNY medal Meczowych Mistrzostw Polski, Puck, 30.09-02.10.2011 r. oraz ZŁOTY medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski

Urbański Marcin – Optimist

  • ZŁOTY medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist, Charzykowy, 01-02.10.2011 r.

Lipke Wojciech – Optimist

  • ZŁOTY medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist, Charzykowy, 01-02.10.2011 r.

Kosmalski Damian – Optimist

  • ZŁOTY medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist, Charzykowy, 01-02.10.2011 r.

Pilarczyk Michał – Optimist

  • ZŁOTY medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist, Charzykowy, 01-02.10.2011 r.

Knapik Karolina – Optimist

  • ZŁOTY medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist, Charzykowy, 01-02.10.2011 r.

Medaliści 2010 r.

Szczęsna Ewa i Mrózek Gliszczyńska Irmina (kl. 470 K)

  • srebrny medal Meczowych Mistrzostw Polski w Pucku (2m. Młodzieżowe MP).

Florek Filip i Klepin Jędrzej (kl. 420)

  • złoty medal Meczowych Mistrzostw Polski w Człuchowie,
  • złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów w kl. 420

Szczęsna Ewa i Mrózek Gliszczyńska Irmina (kl. 420)

  • srebrny medal Meczowych Mistrzostw Polski w Człuchowie.

Rybicka Zuzanna (kl. 29er)

  • złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów w kl. 29er,
  • brązowy medal Mistrzostw Świata i Europy w Ice-Optimist

Mrózek Gliszczyńska Judyta (kl. 470)

  • brązowy medal V Otwartych Mistrzostw Polski AZS w Górkach Zachodnich.

Szczęsna Ewa i Mrózek Gliszczyńska Irmina (kl. 470)

  • srebrny medal Mistrzostw Polski kl. olimpijskich w kategorii Młodzieżowej Kobiet brązowy medal w klasyfikacji ogólnej kobiet.

Szczęsna Ewa i Mrózek Gliszczyńska Irmina (kl. 420)

  • brązowy medal Mistrzostw Polski kl. nieolimpijskich w Górkach Zachodnich w kat. Kobiet oraz brązowy medal w klasyfikacji Junior.

Rybicka Zuzanna, Urbański Marcin, Lipke Wojciech, Kwaśna Magdalena, Pilarczyk Marcin (kl. Optimist)

  • złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski NSKO w Charzykowach.

Knapik Karolina (kl. Optimist)

  • złoty medal Meczowych Mistrzostw Polski NSKO w Krakowie w klasyfikacji dziewcząt.

Romanowska Hanna (kl. Optimist)

  • srebrny medal Meczowych Mistrzostw Polski NSKO w Krakowie w klasyfikacji dziewcząt.

Urbański Marcin (kl. Optimist)

  • złoty medal Meczowych Mistrzostw Polski NSKO w Krakowie w klasyfikacji chłopców.

Wyrowiński Łukasz (kl. Optimist)

  • srebrny medal Meczowych Mistrzostw Polski NSKO w Krakowie w klasyfikacji chłopców.

Pilarczyk Michał (kl. Optimist)

  • brązowy medal Meczowych Mistrzostw Polski NSKO w Krakowie w klasyfikacji chłopców.

Medaliści 2009 r.

Zdobyliśmy 1 srebrny medal Mistrzostw Świata oraz 21 medali Mistrzostw Polski.

We współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży Ministerstwa Sportu zajęliśmy 78 miejsce na 3048 klubów w Polsce zdobywając 268 pkt.

Na nasz dorobek medalowy złożyli się następujący zawodnicy:

Ziemiński Kacper – 2009r. klasa Laser

  • Złoty medal Mistrzostw Polski w klasie LAS
  • Srebrny medal Mistrzostw Polski w kl. olimpijskich w kl. LAS 

Jączkowski Karol –klasa 470

Baranowski Artur – klasa 470

  • Złoty medal Mistrzostw Polski kl. olimpijskich w kl. 470
  • Złoty medal Meczowych Mistrzostw Polski w kl. 470

Mrózek Gliszczyńska Irmina – klasa 470

Mrózek Gliszczyńska Judyta –klasa 470

  • Srebrny medal Mistrzostw Polski kl. olimpijskich w kl. 470
  • Srebrny medal Meczowych Mistrzostw Polski w kl. 470 

Szczęsna Ewa –klasa Optimist

  • Złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kl. Optimist
  • Srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist
  • Srebrny medal Mistrzostw Świata w kl. Optimist
  • Złoty medal Meczowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist

Zagozda Konrad – klasa Laser

  • Złoty medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kl. Optimist

Rybicka Zuzanna –klasa Optimist i Ice-Optimist

  • Srebrny medal Mistrzostw Polski w kl. Ice-Optimist
  • Srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist
  • Złoty medal Meczowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist

Staszewski Michał –klasa DN

  • Srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów w kl. DN

Wojewski Miłosz klasa Finn, Ok’Dinghy, DN

  • Srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist

Pilarczyk Marcin – klasa Optimist

  • Srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist
  • Złoty medal Meczowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist

Kwaśna Magdalena – klasa Optimist

  • Srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist
  • Złoty medal Meczowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist

 Miszewski Wojciech – klasa Optimist

  • Złoty medal Meczowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist

Medaliści 2008 r.

Zdobyliśmy 1 medal Mistrzostw Świata, 2 medale Mistrzostw Europy oraz 22 medale Mistrzostw Polski.

W ogólnej klasyfikacji Ministerstwa Sportu zajęliśmy 4 miejsce w Polsce zdobywając 208 pkt.

Na nasz dorobek medalowy złożyli się następujący zawodnicy:

Ziemiński Kacper – klasa 470, od 2009r. klasa Laser

  • Uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie (19 miejsce)
  • Złoty medal Mistrzostw Polski w klasie 470

Florek Filip – klasa Optimist

  • Srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Europy
  • Złoty medal Meczowych Mistrzostw Polski
  • Srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w klasie Optimist

Jączkowski Karol – klasa 470

Baranowski Artur – klasa 470

  • Srebrny medal Meczowych Mistrzostw Polski
  • Brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kl. 470

Maksymiuk Joanna – klasa Laser Radial i Laser 4,7

  • Złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kl. Laser 4,7
  • Meczowy Mistrz Polski w kl. Laser 4,7
  • Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów w kl. Laser Radial

Rybicka Zuzanna – klasa Optimist i Mini-bojer

  • Brązowy medal Mistrzostw Świata i Europy w Mini-bojerze
  • Srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist
  • Złoty medal Mistrzostw Polski Optimista dl lat 13
  • Srebrny medal Meczowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist
  • Brązowy medal Mistrzostw Polski w Mini-bojerze

Szczęsna Ewa – klasa Optimist

  • Złoty medal Meczowych Mistrzostw Polski
  • Srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist
  • Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata

Wojewski Miłosz – klasa Finn, Ok’Dinghy, DN

  • Srebrny medal bojerowych Mistrzostw Polski Juniorów w kl. DN
  • Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów w kl. Ok’Dinghy

Mrózek Gliszczyńska Irmina – klasa 470

Mrózek Gliszczyńska Judyta – klasa 470

  • Brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kl. 470

Miszewski Wojciech – klasa Optimist

  • Srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski
  • Brązowy medal Meczowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist

Pilarczyk Marcin – klasa Optimist

  • Srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist
  • 4 miejsce w Finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Libera Artur – klasa Optimist

  • Srebrny medal Meczowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist

Kwaśna Magdalena – klasa Optimist

  • Złoty medal Mistrzostw Polski do lat 11
  • Brązowy medal Mistrzostw Polski Gr. B w kl. Optimist

Staszewski Piotr – klasa 420

  • Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów w kl. 420

Lahn Mikołaj – klasa Laser 4,7

  • Brązowy medal Meczowych Mistrzostw Polski w kl. Laser 4,7

Zagozda Konrad – klasa Optimist

  • Brązowy medal Mistrzostw Polski w kl. Optimist do lat 13

Medaliści do 2006r.

2006 r.  – złoty medal Mistrzostw Polski  w klasie 470

  • Ziemiński Kacper

1999 r. – srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist

  • Mariusz Sołtysiak
  • Artur Jączkowski
  • Karol Jączkowski
  • Andrzej Struś

1998 r.  –  złoty medal Mistrzostw Polski w kl. Optimist w Pucku :

  • Przemysław Struś

1998 r. – srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. Optimist

  • Przemysław Struś
  • Mariusz Sołtysiak
  • Artur Jączkowski
  • Andrzej Struś

1982 r. – złoty medal Mistrzostw Polski w kl. OKDinghy :

  • Dariusz Jasnowski

1979 r. – złoty medal Mistrzostw Europy w kl. „420” w Charzykowach załogi :

  • Wiesław Ossowski
  • Grzegorz Grau

1979 r. – złoty medal Mistrzostw  Polski w kl. OKDinghy :

  • Zbigniew Piekarski

1978 r.  –  złoty medal Mistrzostw Polski w kl. „420” w Trzebieży załogi:

  • Wiesław Ossowski
  • Piotr Kukulski

1976 r.  –  złoty medal Mistzrostw Polski w kl. „420” we Władysławowie załoga:

  • Krzysztof Zawalski
  • Piotr Kukulski

1975 r. – złoty medal Mistrzostw Polski  w kl. „420” w Giżycku

  • Krzysztof Statkiewicz
  • Janusz Bronka

1974 r.  –  złoty medal Mistrzostw Polski w kl. „420” w Pucku

  • Krzysztof Statkiewicz
  • Krzysztof Gibowski