Rewelacyjny udział na Mistrzostwach Polski klas nieolimpijskich w kl. 420 zaliczyły załogi Chojnickiego Klubu Żeglarskiego. Z Mistrzostw, które odbyły się w Gdańsku w dniach 10-12.09.2010 r. przywieźli 2 medale. Załoga Ewa Szczęsna i Irmina Mrózek Gliszczyńska zdobyły brązowy medal w klasyfikacji kobiet (3m. w klasyfikacji juniorów i 3m. w klasyfikacji ogólnej), natomiast załoga Filip Florek i Jędrzej Klepin zdobyli złoty medal w klasyfikacji mężczyzn (4m. w klasyfikacji juniorów i 4m. w klasyfikacji ogólnej). Jest to bardzo duży sukces naszych załóg i tym bardziej cenny, że dopiero od tego sezonu pływają na klasie 420. Trzecia załoga ChKŻ w składzie Artur Libera i Robert Szpuła zajęła dopiero 22 miejsce. Łącznie w regatach startowało 37 załóg zarówno w Polski, jak i z Czech.