W dniach 7-9.06.2019 odbyły się regaty o „Puchar Pucka” w klasie Laser. Regaty te były jednocześnie Eliminacją do Mistrzostw Świata w klasie Laser U21, Eliminacją do Mistrzostw Europy w klasie Laser U21, Eliminacją do Mistrzostw Europy w klasie Laser Radial K U21, Eliminacją do Mistrzostw Świata w klasie Laser 4,7, II Eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w klasach Laser 4,7 oraz Eliminacją do Mistrzostw Polski w sprincie.

Zawodnicy ChKŻ mogą zaliczyć start do bardzo udanych, o czym świadczą zajęte miejsca.

W klasie Laser 4,7 Mężczyzn zdecydowanie zwyciężył Jan Krawczyk. Jego klubowy kolega Maciej Panaś zajął bardzo dobre 5 miejsce.
Pozostali zajęli następujące miejsca:
20 m. Mateusz Balicki
26 m. Maciej Ilnicki

W klasie Laser 4,7 Kobiet bardzo dobre 2 miejsce zajęła Klara Sobczak, która do zwyciężczyni straciła 4 pkt.

W klasie Laser Radial Kobiet nasz Klub reprezentowały dwie zawodniczki. Oliwia Laskowska zajęła 7 miejsce, natomiast Laura Szulc 11 miejsce.

W klasie Laser Radial Mężczyzn także rywalizowało dwóch naszych zawodników. Mateusz Grzempa zakończył regaty na 9 miejscu, natomiast Kacper Żywiczka na 17 miejscu.