Zawodnicy ChKŻ Chojnice January Szczukowski i Alicja Dampc zdominowali odbywające się w dniach 29.08-01.09.2019 r. regaty „Eberspacher Puchar Mazur – Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist Grupy B”. W stawce 269 zawodników pokazali, że poza umiejętnościami dysponują także spokojem i koncentracją. Większość wyścigów kończyli w ścisłej czołówce, co pozwoliło im cieszyć się z końcowych wyników. Ostatecznie całe regaty wygrał January Szczukowski, który wygrał także klasyfikację Chłopców. Tuż za nim uplasowała się Alicja Dampc, która z kolei wygrała klasyfikację Dziewcząt.

Pozostali zawodnicy ChKŻ Chojnice zajęli następujące miejsca:
117 m. Igor Pawłowski (87 m. w klasyfikacji Chłopców)
120 m. Franciszek Kosecki (89 m. w klasyfikacji Chłopców)
168 m. Jan Kubiak (120 m. w klasyfikacji Chłopców)
205 m. Piotr Sołtysiak (11 m. w klasyfikacji Chłopców do 9 lat, 143 m. w klasyfikacji Chłopców)
229 m. Tadeusz Wiatrowski (158 m. w klasyfikacji Chłopców)
237 m. Stanisław Nosol (14 m. w klasyfikacji Chłopców do 9 lat, 165 m. w klasyfikacji Chłopców)
269 m. Maurycy Odejewski (181 m. w klasyfikacji Chłopców)