Bardzo dobrze zakończyły się Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy dla bojerowców z Chojnickiego Klubu Żeglarskiego. Regaty odbyły się w miniony weekend (18-20.02.2011 r.) na J. Śniardwy. Dwa srebrne medale w kl. Ice-Optimist wywalczyła Zuzia Rybicka (jeden w klasyfikacji ogólnej i jeden w klasyfikacji dziewcząt). Bardzo niewiele jej zabrakło do złotych medali gdyż regaty zakończyła z taką samą ilością punktów jak złota medalistka Antonina Marciniak z Pałac Młodzieży Olsztyn. O wszystkim zadecydował ostatni wyścig, w którym Olsztynianka zajęła 2 miejsce, a nasza zawodniczka dopiero 4. Brązowy medal zdobył Kamil Cesarski z KS Baza Mrągowo. Łącznie w kl. Ice-Optimist startowało 36 zawodników.
Również bardzo dobry start w kl. DN zaliczył Michał Staszewski, który zajął 5 miejsce na 36 zawodników. Mistrzem Świata i Europy został zychowanek ChKŻ Chojnice Miłosz Wojewski (obecnie Spójnia Warszawa) przed Piotrem Guntherem z LKS Charzykowy. 15 miejsce zajął Jacek Stanisławski z LKS Charzykowy.