W dniach 23-26 września 2010 roku odbyły się w Łebie Mistrzostwa Polski klas olimpijskich.
Kolejne medale zdobyła nasza załoga Ewa Szczęsna i Irmina Mrozek Gliszczyńska – brązowy medal w konkurencji kobiet oraz srebrny w klasyfikacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Dla Ewy Szczęsnej start w tych Mistrzostwach był pierwszym w olimpijskiej klasie 470. Również pozostali zawodnicy ChKŻ Chojnice uzyskali bardzo dobre wyniki i zajęli następujące lokaty:

W klasie 470 załoga Filip Florek z Robertem Szpułą zajęli ogółem 13 miejsce (5 miejsce w klasyfikacji młodzieżowej), Judyta Mrozek Gliszczyńska zajęła 18 miejsce (4 miejsce w Młodzieżowych MP), Karol Jączkowski 17 miejsce.
W klasie Laser Mikołaj Lahn zajął bardzo dobre 13 miejsce w klasyfikacji ogólnej (10 miejsce w Młodzieżowych MP) i zakwalifikował się do Meczowych Mistrzostw Polski w tej klasie.

Chojnicki Klub Żeglarski składa serdeczne podziękowanie Państwu Kłakulak za bezinteresowne użyczenie łodzi klasy 470 załodze Ewa Szczęsna i Irmina Mrozek Gliszczyńska.