• Sekretariat czynny: pon - pt, 7:00 - 15:00

Podziękowanie za wpłatę 1%

Zarząd Chojnickiego Klubu Żeglarskiego składa niniejszym serdeczne podziękowanie za dokonanie wpłaty 1% z podatku za 2010 rok wszystkim, którzy zaznaczyli na zeznaniu rocznym zgodę na ujawnienie swoich danych oraz tym, którzy przekazali 1% anonimowo.

 

To między innymi dzięki Państwa wsparciu mogliśmy z powodzeniem kolejny rok prowadzić szkolenie żeglarskie dzieci i młodzieży. Rok 2011 był kolejnym rekordowym pod względem sukcesów sportowych zawodników Chojnickiego Klubu Żeglarskiego. Zdobyliśmy 2 srebrne medale Mistrzostw Świata i Europy oraz 24 medale Mistrzostw Polski. Po raz trzeci z rzędu, tym razem zdecydowanie, wygraliśmy również Drużynowy Puchar Polski w klasie Optimist. Spośród wpłat uzyskanych z 1% podatku, wskazania celowe wykorzystaliśmy zgodnie z ich przeznaczeniem, natomiast pozostałe środki przeznaczyliśmy głównie na zakupy sprzętu i chcielibyśmy te priorytety kontynuować w 2012 roku.
Dziękując raz jeszcze za okazaną pomoc, życzymy Państwu dużo zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym w 2012 roku. Liczymy na dalsze wspieranie naszej działalności dla dobra dzieci i młodzieży – zawodników naszego Klubu oraz sportowców niepełnosprawnych.

Numer KRS Chojnickiego Klubu Żeglarskiego to: 0000 22 80 38