W dniach 31.05-02.06.2019 r. odbyły się regaty o „Puchar Prezydenta Miasta Gdynia”, które były jednocześnie krajową eliminacją do Mistrzostw Świata i Europy w klasie Laser Radial oraz 420. Nasz Klub reprezentowali zawodnicy w 3 klasach.

Najlepszy wynik uzyskała nasza załoga w klasie 420 w składzie Patryk Kosmalski i Tomasz Lewandowski (OKŻ Olsztyn), którzy zdobyli 3 miejsce (1 wśród Polaków). Druga nasza załoga w składzie Agnieszka Pawłowska i Dominika Ołowiak (YKP Gdynia) zakończyły regaty na 21 miejscu. Startowało 36 załóg.

Najliczniejszą grupą byli zawodnicy startujący w klasie Laser Radial. Najlepiej żeglowała Oliwia Laskowska, która zakończyła regaty na 16 miejscu. Mateusz Grzempa zajął 20 miejsce, Kacper Żywiczka 27 miejsce, Agata Kalinowska 29 miejsce. Łącznie startowało 46 zawodników.

W klasie Laser 4,7 nasz jedyny reprezentant Mateusz Balicki zajął 16 miejsce na 21 zawodników.