W miniony weekend (03-04.09.2011 r.) odbyły się regaty o „Puchar Komandora ChKŻ” w klasach Optimist Gr. A, B i UKS. W klasie Optimist Gr. A startowało 13 zawodników, a całe podium przypadło w udziale zawodnikom Chojnickiego Klubu Żeglarskiego. Pierwsze miejsce zajął Marcin Urbański, przed Damianem Kosmalskim i Karoliną Knapik. W klasie Optimist Gr. B pierwsze miejsce zajęła zawodniczka naszego Klubu Natalia Kazykalewicz. Drugie miejsce zajęła Weronika Janowska z OPTI CWM Gdynia, na najniższym miejscu na podium stanął Seweryn Łangowski z LKS Charzykowy.
W klasyfikacji UKS najlepszy okazał się Oskar Adamiak z MKŻ MARINA Łeba, przed Barbarą Mindak z LKS Charzykowy i Wiktorią Kaczor z LKS Charzykowy.

Regaty „Puchar Komandora ChKŻ” udało się przeprowadzić dzięki dofinansowaniu przez Urząd Marszałkowski Woj. Pomorskiego w Gdańsku.