Z dużą tremą, ale i determinacją przygotowywaliśmy się do konferencji, mając świadomość, że znów wypływamy na głęboką wodę.

Wszyscy występujący w I części konferencji pokazywali inny aspekt funkcjonowania w sekcji. Pięknie pokazali to sportowcy opowiadając o treningach, obozach i zawodach. Spontaniczne wypowiedzi niejednokrotnie były przerywane oklaskami. Wolontariusze rzeczowo, ale nie bez sentymentu wspominali swoje przyjaźnie ze sportowcami. Wzruszający był obraz sportowców widzianych z perspektywy rodziców. Myślę, że wielu z nas łza zakręciła się w oku.
Na wystawie fotograficznej, której autorem jest Daniel Frymark, zaprezentowane zostały wyjątkowe zdjęcia. Bohaterami są sportowcy, uczestniczący w zajęciach, ich zmagania i radość.

W drugiej części przedstawiono współpracę sekcji z różnymi podmiotami między innymi z ZZS w Chojnicach, SOSW w Tursku i władzami samorządowymi.

Z wypowiedzi gości konferencji możemy mieć nadzieję, że sekcja znalazła stałe miejsce w sportowej społeczności regionu chojnickiego i będzie mogła dalej się rozwijać.

Bardzo dziękujemy za każdą życzliwą wypowiedź i wyrazy sympatii.
Tomasz Biesek sekcja kajakowa „Szansa”

{gallery}KAJAKARSTWO/GALERIA/9/{/gallery}