• Sekretariat czynny: pon - pt, 7:00 - 15:00

Wyniki Regat Odpustowych 2010

W miniony weekend (14-15 sierpień) żeglarze na Jeziorze Charzykowskim rywalizowali w XI Regatach Odpustowych. Organizatorami regat była Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Charzykowach oraz Chojnicki Klub Żeglarski. Dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja i na starcie stanęło aż 99 uczestników, startujących w 9 klasach regatowych oraz turystycznych.

Poniżej wyniki dla poszczególnych klas:

Optimist:
1. Jaskólski Damian – Sejk Pogoń Szczecin
2. Kowalski Mikołaj – KS Zatoka Puck
3. Raczkowski Adi – YKP Gdynia
4. Melzacka Ola – YKP Gdynia
5. Bartkowiak Emanuela – KS Zatoka Puck
6. Czubachowski Alek – KS Zatoka Puck
7. Janicki Mikołaj – KS Zatoka Puck
8. Romaniuk Ewa – YKP Gdynia
9. Sikora Wiktoria – KS Zatoka Puck
10. Lipke Wojciech – ChKŻ Chojnice
11. Maliński Mateusz – YKP Gdynia
12. Rybicka Zuzanna – ChKŻ Chojnice
13. Karsznia Katarzyna – KS Zatoka Puck
14. Goralola Katzrayna – YKP Gdynia
15. Jaworowski Mikołaj – OPTI CWM Gdynia
16. Gliszczyński Jan – ChKŻ Chojnice
17. Urbański Marcin – ChKŻ Chojnice
18. Romanowska Hanna – ChKŻ Chojnice
19. Bloch Kacper – ChKŻ Chojnice
20. Kosmalski Damian – ChKŻ Chojnice
21. Salomon Mateusz – OPTI CWM Gdynia
22. Ciechacki Mateusz – ChKŻ Chojnice
23. Papka Hubert – LKS Charzykowy
24. Lipiński Jakub – ChKŻ Chojnice
25. Buksak Szymon – YKP Gdynia
26. Drobiński Remigiusz – LKS Charzykowy

Optimist UKS:
1. Wełniński Patryk – ChKŻ Chojnice
2. Chamier Ciemińska Aleksandra – ChKŻ Chojnice
3. Łangowski Seweryn – LKS Charzykowy
4. Mindak Barbara – LKS Charzykowy
5. Szynwelska Olga – LKS Charzykowy
6. Kaczor Dawid – LKS Charzykowy
7. Drozd Wojciech – LKS Charzykowy

470:
1. Kłakulak Robert i Kłakulak Monika
2. Gliszczyński Ryszard i Gliszczyńska Judyta

Dlasa 600 (łodzie do 6 metrów)
1. Jażdżejewski Aleksander
    Syska Andrzej
2. Trzebiatowski Rafał
    Trzebiatowska Renata
    Jutrzenka Wojakowska Aleksandra
    Jutrzenka Wojakowska Helena
    Jutrzenka Wojakowski Bruno
3. Jerzyk Mariusz
    Jerzyk Ewa
    Żynda Barbara
    Żynda Anna
4. Malicki Jan
    Cieślińska Marta
    Piaseczny Michał
5. Majorczyk Mariusz
    Majorczyk Dagmara

Klasa 750 (łodzie od 6 do 7,5 metra)
1. Matysiak Dawid
    Matysiak Asia
    Szunkowski Paweł
    Czechowski Paweł
2. Jasiński Paweł
    Romanowski Lech
3. Dalmer Krzysztof
    Dahlke Mieczysław
    Danielski Michał
4. Szpera Andrzej
    Szpera Małgorzata
    Szpera Natalia
    Polka Michał
    Polanowski Michał
5. Biegaj Maciej
    Biegaj Ilona
    Kępa Katarzyna
    Kołamaja Andrzej
6. Babiński Bogdan
    Babiński Mikołaj
    Michałowski Roman
7. Osowski Andrzej
    Osowska Maria
    Cisewski Paweł

Klasa +750 (łodzie powyżej 7,5 metra)
1. Ciemińska Anna
    Ciemiński Arkadiusz
    Ciemiński Leszek
    Ciemiński Wojciech
2. Lahn Piotr
    Lahn Mikołaj
    Lahn Natalia
    Lahn Marta

Omega turystyczna:
1. Zawadzki Jacek
    Sobkowiak marek
    Sznajdrowski Stanisław
    Turzyński Mateusz
2. Nowak Sebastian
    Mruk Małgorzata
    Marczak Jacek
    Brzezińska Marta

Omega regatowa:
1. Jasnowski Dariusz
    Jasnowska Monika
    Jasnowska Aleksandra
    Jasnowski Piotr

Klasa C-55
1. Budrewicz Piotr
    Budrewicz Aleksandra
    Dyląg Aleksandra
    Dyląg Jacek