• Sekretariat czynny: pon - pt, 7:00 - 15:00

Zgrupowanie klubowe Torrewieja – listopad 2015

W tym roku zawodnicy Laser Team ChKŻ postanowili przepracować zimę w Hiszpanii. Planują trzy wyjazdy na zgrupowania. Właśnie zakończyło się pierwsze z nich.
Po blisko trzech tysiącach kilometrów podróży wieczorem w czwartek 12 listopada dotarli w do celu – Real Club Nautico Torrevieja. Piękna marina, mnóstwo jachtów, a co najważniejsze cudna letnia pogoda. Po rozpakowaniu sprzętu – zasłużony odpoczynek, po dwóch dobach w samochodzie- wymarzone łóżko.

Od piątku rozpoczęły się treningi. Aura sprzyjała kilkugodzinnej pracy na wodzie. Zmienne warunki wietrzne, zróżnicowane zafalowanie, popołudniowa bryza powodowały, że trenowali średnio po sześć godzin dziennie. Akwen wymagający, ale dający możliwość codziennego trenowania i doskonalenia umiejętności. Rano intensywny rozruch, ćwiczenia na plaży, praca w interwałach, a po nim poranna kąpiel w basenie. I tak przez dziesięć dni.

 

Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni w poniedziałek 23 listopada wieczorem wylądowali na lotnisku w Krakowie, gdzie przywitał ich lekki mróz i śnieg.

Teraz szkoła, praca fizyczna na siłowni i powrót 26 grudnia do Torrevieja.

M. Laskowski