Nasza zawodniczka Zuzanna Rybicka, jedyna zawodniczka w klasie DN (bojery), osiągnęła w tym sezonie już wszystko, o czym może marzyć sportowiec.

Ciężka praca, treningi i doświadczenie sprawiły, że sezon bojerowy rozpoczął się dla Zuzi do zdobycia dwóch medali i to nie byle jakich, bo oby dwa były złote i zdobyte na najważniejszych regatach – Mistrzostwach Świata oraz Mistrzostwach Europy.

Pierwszym sprawdzianem były Mistrzostwa Europy, które odbywały się w Rydze na Łotwie. Zuzia pokazała, że wciąż należy do ścisłej czołówki i udowodniła to zdobywając złoty medal w klasie DN Junior w klasyfikacji Kobiet (3 miejsce w klasyfikacji open).

Po pierwszym złocie apetyt nie zmalał i przyszła pora na Mistrzostwa Świata w kl. DN Junior na Litwie. W znacznie silniejszej stawce zawodników nasza zawodniczka pokazała, że także będzie chciała sięgnąć po laury. Po 7 ro
zegranych wyścigach Zuzia mogła ponownie cieszyć się ze złotego medalu w klasyfikacji Kobiet (zajmując 8 miejsce w klasyfikacji ogólnej).

Po dwóch startach na akwenach zagranicznych, przyszła pora na Mistrzostwa Polski w kl. DN Junior, które odbyły się w tym roku na Jeziorze Niegocin w Giżycku. W stawce 18 najlepszych Polaków nasza Mistrzyni ponownie pokazała, że nie ma sobie równych i do kolekcji złotych medali MŚ i ME dołożyła jeszcze złoty medal Mistrzostw Polski w klasyfikacji Kobiet (Zuzia zajęła 5 miejsce w klasyfikacji ogólnej).

Sezon bojerowy powoli dobiega końca a obecny Zuzia może na pewno zaliczyć do bardzo udanych.