Weekend majowy także dla bardziej doświadczonych zawodników Chojnickiego Klubu Żeglarskiego startujących w klasie Laser upłynął na sportowej rywalizacji. Startowali oni w Gdyni w XXXV Pucharze ARKI Gdynia w dn. 01-03.05.2015 r.
W klasie Laser 4,7 Kobiet bardzo dobre 2 miejsce zajęła nasza zawodniczka Hanna Romanowska, która zdobyła tyle samo punktów co zwyciężczyni Natalia Bazylko z MKŻ ARKA Gdynia, przegrała jedynie poprzez mniejszą ilość pierwszych miejsc w regatach. W kategorii U18 zajęła 1 miejsce. Jej koleżanka klubowa Julia Kochanowska zajęła 30 miejsce, w klasyfikacji U16 zajęła 16 miejsce. Rywalizowało łącznie 36 zawodniczek.
W rywalizacji Mężczyzn nasi zawodnicy również uplasowali się w czołówce stawki. Wszyscy zajęli lokaty w złotej grupie i tak:
Michał Pilarczyk zajął 6 miejsce open i 3 miejsce w klasyfikacji U18,
Damian Kosmalski 7 miejsce open i 5 miejsce w klasyfikacji U16,
Jakub Domagała 11 miejsce open i 5 miejsce w klasyfikacji U16,
Jakub Kopeć 12 miejsce open i 6 miejsce w klasyfikacji U16,
Mieszko Niewiarowski 13 miejsce open i 7 miejsce w klasyfikacji U18,
Oskar Adamiak 22 miejsce open i 8 miejsce w klasyfikacji U16,
Oskar Sawicki 33 miejsce open i 12 miejsce w klasyfikacji U16
Startowało łącznie 83 zawodników.
Dzięki tak dobrym wynikom ChKŻ Chojnice wygrał klasyfikację klubową regat.

Również powracająca do zdrowia po kontuzji pleców Magda Kwaśna, startująca w klasie Laser Radial, zajęła bardzo dobre, choć najgorsze dla sportowca, 4 miejsce w klasyfikacji open – tuż za podium, 1 miejsce w klasyfikacji Juniorek i 3 miejsce w klasyfikacji Seniorek. Łącznie rywalizowało 56 zawodników.