W Gdańsku w Górkach Zachodnich zakończyły się Mistrzostwa Polski klas olimpijskich (22-25.09.2011). Były one bardzo udane dla zawodników Chojnickiego Klubu Żeglarskiego, którzy startowali w klasach 470 oraz Laser Standard.

W klasie 470 nasza załoga w składzie Ewa Szczęsna i Irmina Gliszczyńska zdobyła złoty medal w klasyfikacji kobiet młodzików, srebrny medal w klasyfikacji kobiet oraz brązowy medal w klasyfikacji ogólnej. Również nasza druga załoga (Filip Florek i Robert Szpuła) zdobyła brązowy medal w klasyfikacji młodzieżowej (5 miejsce w klasyfikacji ogólnej). 8 miejsce zajął Karol Jączkowski i Krzysztof Mongird. Rywalizację w klasie 470 wygrała załoga w składzie Piotr Ogrodnik i Paweł Choroba z UKŻ HORN Kraków, przed Agnieszką Skrzypulec i Jolantą Ogar. Łącznie startowało 19 załóg.

W klasie Laser Standard nasz jedyny zawodnik Mikołaj Lahn zajął 8 miejsce w klasyfikacji młodzieżowców (16 w klasyfikacji ogólnej). Zwyciężył Karol Porożyński z SEJK POGOŃ Szczecin, przed Patrykiem Piaseckim z AKS OSW Olsztyn. Najniższe miejsce na podium w klasyfikacji ogólnej (1 miejsce wśród młodzieżowców) zajął były zawodnik ChKŻ Chojnice Kacper Ziemiński z SEJK POGOŃ Szczecin. Ogółem w tej klasie startowało 26 zawodników.