Irmina Mrózek Gliszczynska razem z Agnieszką Skrzypulec podczas przerwy w treningach wystartowały w Mistrzostwach Polski w sprincie w kl. 470 i nie dając szans rywalkom, zwyciężyły całe regaty, które były rozegrane w ramach Volvo Gdynia Sailing Days.
Były to pierwsze takie regaty w Polsce, trochę inny format, bo krótkie wyścigi. Walka skumulowana w 12 minutach, czyli regaty akcji. Pierwsze 6 wyścigów to praca, aby dostać się do finału, do którego weszły na pierwszym miejscu.

Finały polegały na starcie od zera – tylko jeden wyścig, miejsce w wyścigu daje miejsce w zawodach. Irmina i Agnieszka wygrały wszystkie 7 wyścigów, więc nie mogło być inaczej i zostały Mistrzyniami Polski w sprincie.

Również w tych samych regatach, lecz w klasie Laser Radial startowała Hania Romanowska, która została wicemistrzynią Polski w sprincie. Rywalizacja została rozegrana w kategorii seniorskiej. Rozegranych zostało 6 wyścigów eliminacyjnych, 2 wyścigi półfinałowe i 1 – finałowy.