• Sekretariat czynny: pon - pt, 7:00 - 15:00

REGATY ODPUSTOWE – WYNIKI

Charzykowy, 25-26.08.2012 r.

Klasa Optimist
1. Kaczor Wiktoria – LKS Charzykowy
2. Kosmalski Damian – ChKŻ Chojnice
3. Lipioski Jakub – ChKŻ Chojnice
4. Zblewski Mikołaj – LKS Charzykowy
5. Kosmalski Patryk – ChKŻ Chojnice
6. Januszewski Tomasz – ChKŻ Chojnice
7. Masłoch Konstanty – LKS Charzykowy
8. Kowalski Piotr – ChKŻ Chojnice
9. Szudrowicz Janusz – ChKŻ Chojnice
10. Wełnioski Patryk – ChKŻ Chojnice
11. Kowalski Filip – ChKŻ Chojnice
12. Wełnioski Jakub – ChKŻ Chojnice
13. Mrózek Gliszczyoska Irena – ChKŻ Chojnice

 

Klasa 420
1. Wyrowioski Łukasz, Janowczyk Dominik – ChKŻ Chojnice
2. Adriaoczyk Jan, Knapik Tomasz – ChKŻ Chojnice
3. Modrzejewski Mateusz, Retecka Lidia

Klasa Orion
1. Jażdżewski Edward – ChKŻ Chojnice
Jażdżewska Joanna
Schreiber Anna
2. Malicki Jan – LKS Charzykowy
Zielioski Janusz
Mazurkiewicz Jan
3. Gliszczyoski Ryszard – ChKŻ Chojnice
Gliszczyoska Irmina
4. Jączkowski Kamil – ChKŻ Chojnice
Gil Katarzyna
Stenkel Paulina
5. Trzebiatowski Andrzej – LKS Charzykowy
Sulioski Zdzisław
6. Weiland Edmund – ChKŻ Chojnice
Dłużewski Grzegorz
Dłużewska Natalia
7. Jączkowski Artur – ChKŻ Chojnice
Polanowski Michał
8. Nowak Sebastian – LKS Charzykowy
Syska Andrzej

Klasa Omega
1. Trzyoski Stanisław – NZ
Jeziorski Waldemar
Trzyoski Michał
Klasa wolna otwarto pokładowa
1. Wełnioski Adam – LKS Charzykowy

Klasa 600
1. Jażdżejewski Aleksander – LKS Charzykowy
Jażdżejewski Andrzej
2. Majorczyk Mariusz – ChKŻ Chojnice
Majorczyk Dagmara
3. Jutrzenka Roman – NZ
Przybylski Mariusz
4. Chącioski Andrzej – LKS Charzykowy
Matysiak Ewa

Klasa 750
1. Matysiak Dawid – LKS Charzykowy
Matysiak Joanna
Matysiak Paweł
Retecki Maciej
2. Januszewski Janusz – LKS Charzykowy
3. Dalmer Krzysztof – ChKŻ Chojnice
Dalmer Natalia
4. Dahlke Mieczysław – LKS Charzykowy
Danielski Michał
5. Rybarczyk Mirosław – ChKŻ Chojnice
Rybarczyk Maciej
Rybarczyk Tomasz
6. Babioski Bogdan – ChKŻ Chojnice
Szpuła Krystyna
Szpuła Marek
7. Szałek Włodzimierz – NZ
Neuman Janusz
8. Szpera Andrzej – LKS Charzykowy
9. Bocian Bartłomiej – ChKŻ Chojnice
Gierszewski Filip
10. Buczak Ryszard – ChKŻ Chojnice
Buczak Monika
Buczak Anna
11. Kamioski Ryszard – ChKŻ Chojnice
Gierszewski Henryk
12. Sobczak Zbigniew – ChKŻ Chojnice
Sobczak Krzysztof
Sobczak Anna

Klasa +750
1. Jasioski Paweł – LKS Charzykowy
Jasioska Marta
Bułof Bartłomiej
2. Lahn Piotr – ChKŻ Chojnice
Lahn Mikołaj
3. Rzymski Robert – NZ
Dobrzaoska Joanna
NZ – niezrzeszony