Zawodnik Chojnickiego Klubu Żeglarskiego Patryk Kosmalski wygrał Mistrzostwa Gr. B – Regaty Pomarańczowe, które odbyły się w Iławie. Nasz zawodnik wygrał wszystkie z trzech rozegranych wyścigów i pokazał, że pomimo zbliżającego się końca sezonu żeglarskiego w dalszym ciągu jest w znakomitej formie. Drugie miejsce zajął Kacper Włudyka z YKP Gdynia, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Jan Goralski również z YKP Gdynia.

Niestety dużo gorzej spisali się koledzy i koleżanki Patryka z Klubu. Julia Kwaśna zajęła 98 miejsce, Tomasz Januszewski 157 miejsce, Piotr Kowalski 159 miejsce, Agata Lewandowska 177 miejsce, Mateusz Grzempa 185 miejsce, Anna Maszkowska 188 miejsce, Kacper Żywiczka 235 miejsce.

W regatach startowało aż 283 zawodników.