W dniach 19-21.05.2017 w Krynicy Morskiej odbyła się I część Pucharu PZŻ. Nasi zawodnicy rywalizowali w dwóch klasach: Laser Radial oraz Laser Standard. Bardzo dobrze spisała się Magda Kwaśna, która w klasie Laser Radial zdobyła srebrny medal, przegrywając tylko z Agatą Barwińską z SSW MOS Iława. Trzecie miejsce zajęła zawodniczka także SSW MOS Iława Wiktoria Gołębiowska. Jednocześnie Magda zwyciężyła w klasyfikacji Młodzieżowców. Pozostałe nasze zawodniczki w klasie Laser Radial zajęły miejsca:
Oliwia Laskowska – 16 miejsce ogółem, 13 miejsce w kategorii Młodzieżowej, 12 miejsce w kategorii Juniorek
Hanna Romanowska – 31 miejsce ogółem, 28 miejsce w kategorii Młodzieżowej
Łącznie startowało 38 zawodniczek.

Także Damian Kosmalski może zaliczyć regaty do udanych. W klasie Laser Standard zajął bardzo dobre 5 miejsce ogółem oraz 2 miejsce w kategorii Młodzieżowej oraz 2 miejsce w kategorii Juniorów. Trochę słabiej spisali się nasi pozostali zawodnicy, którzy zakończyli regaty na następujących miejscach:
Oskar Adamiak – 19 miejsce ogółem, 14 miejsce w kategorii Młodzieżowej, 9 miejsce w kategorii Juniorów
Jakub Domagała – 23 miejsce ogółem, 18 miejsce w kategorii Młodzieżowej, 13 miejsce w kategorii Juniorów
Mieszko Niewiarowski – 30 miejsce ogółem, 24 miejsce w kategorii Młodzieżowej, 19 miejsce w kategorii Juniorów
Oskar Sawicki – 39 miejsce ogółem, 31 miejsce w kategorii Młodzieżowej, 24 miejsce w kategorii Juniorów