W dniach 13-14.06.2015 w regatach o Puchar Ziemi Złocienieckiej, uczestniczyli zawodnicy naszego klubu. Ekipa liczyła 15 zawodników. 4 w grupie A oraz 11 w grupie B. W regatach rozegrano 4 wyścigi (tylko w niedzielę) w sobotę niestety zabrakło wiatru, komisja regatowa zorganizowała wyścigi na pagajach po czterech zawodników w jednej łodzi – nasza ekipa zajęła drugie miejsce. W niedzielę wiało i to momentami mocno, były wywrotki i nie wszyscy kończyli wyścigi. W tych warunkach w grupie A bezkonkurencyjny okazał się Patryk Kosmalski, który wygrał trzy wyścigi a raz był drugi. W konkurencji dziewcząt po zaciętej walce, Laura Szulc zajęła 3 miejsce. Kacper Żywiczka 12 miejsce, Piotr Kowalski 15 miejsce. Startowało 21 zawodników.

W Grupie B najbardziej licznej (startowało 63 zawodników) wysokie 6 miejsce zajął Wojtek Kikmunter, Krawczyk Jan zajął 13 miejsce, Ilnicki Maciej 22 miejse, Gmys Wiktor 26 miejsce, Kabat Maksymilian 27 miejsce, Szczukowski Jeremi 32 miejsce, Szczodrowski Krzysztof 34 miejsce, Beska Arkadiusz 40 miejsce, Pawłowski Wiktor „Gucio” 42 miejsce (najmłodszy uczestnik Regat), Urbaniak Michał 48 miejsce oraz nasz debiutant Tymon Wiatrowski 50 miejsce.

Nasza Ekipa wraz z JKW Poznań zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji klubów.